KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14764394
nr 1476 4394
Tord Nygren
(f. 1936), Sverige
Tillskriven. Signerad, daterad 2002. Bär dedikation. Akvarell, 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 27x39 cm
Tord Nygren, svensk illustratör och författare född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:03:13
100 kr
150 kr